4.10.2023

Peter
Anglický jazyk - individuáne

Vrelo odporúčam. Hodiny prebiehali v uvoľnej atmosfére, takže človek sa nebojí rozprávať aj keď mu ten cudzí jazyk ešte príliš nejde. Okrem toho je Petra veľmi flexibilná čo sa týka časového plánu, ale aj tém, ktoré som potreboval riešiť a komunikácia bola naozaj super. Lekcie sú pre mňa veľmi prínosné do pracovného aj osobného života. Ďakujem

11.9.2023

Alena
Kurz cestovnej angličtiny

Absolvovala som týždňový rýchlokurz cestovania v jazykovej škole Beasy.Najviac sa mi páčila tá časť z letiska a v reštaurácii. Zatiaľ som to využila v zahraničí pri výbere jedál a vedela som si už vypýtať. Neskôr využijem aj na letisku,lebo sa chystám do zahraničia. Dakujem lektorka je úžasná vysvetlila mi to jasne a stručne.

6.8.2023

Klára
Kurz cestovnej angličtiny

Chcela by som sa poďakovať lektorke , ktorá pohodovou, pozitívnou energiou a úsmevom vyučuje hodiny angličtiny. Ďakujem

1.7.2023

Lenka
Kurz cestovnej angličtiny

Vrelo odporúčam mini kurz cestovnej angličtiny, najmä pre tých, ktorí dlhšie nerozprávali po anglicky a potrebujú osviežiť slovnú zásobu. Je zameraný na komunikáciu a bežné témy, ktoré potrebujete na dovolenke. V prípade potreby lektorka pripraví tému, ktorú si potrebujete zlepšiť, u mňa to bol prenájom auta. Ďakujem

17.5.2023

Eva
Nemecký jazyk - individuáne

Ešte raz Vám ďakujem za všetko, čo ste ma počas kurzu naučili, som Vám vďačná za Vašu trpezlivosť a profesionálny prístup. Zároveň Vám ďakujem za zaslanie zaujímavých linkov, ktoré sú pre mňa podnetom na rozvíjanie mojich jazykových ambícií. Ak mi to čas dovolí, rada sa do kurzu nemčiny vrátim.

10.5.2023

Dominik
Anglický jazyk - skupinovo

S kurzom a lektorom som bol spokojny, uzitocne rady a profesinalne vysvetlenie. Uplatnenie v praxi zarucene. Vrelo odporucam.

13.4.2023

Petra
Nemecký jazyk - individuáne

S Peťkou sa mi spolupracovalo veľmi dobre. Mala som snou individuálne hodiny ktoré vždy ubehli rýchlo. Za tieto mesiace som sa naučila z nemčiny veľa aj keď mám stále čo zlepšovať. Vrelo odporúčam Peťka je veľmi milá a priateľská nemá problém zopakovať a vysvetlit ak niečomu nerozumiem vždy je k dispozícii.

16.2.2023

Alica
Nemecký jazyk - individuáne

Každému jednému odporúčam jazykovú školu Beasy! Super prístup, výborný lektor. Hodiny sú zaujímavé, postavené na konverzácii. Učebné materiály sú navrhnuté tak, aby si študent utvrdzoval slovnú zásobu aj gramatiku.

20.9.2022

Zuzka
Anglický jazyk - individuáne

Lektorka mi lekcie "ušila" na mieru. Preberané témy sa odvíjali aj od toho, čo mi práve nešlo, alebo čomu som sa potrebovala venovať viac. Oceňujem, že jej záležalo na tom, aby som k preberanej látke vyjadrila svoje vlastné myšlienky. Na lekcii vždy vytvorila bezpečené a priateľské prostredie. Ďakujem.

5.9.2022

Študent
Anglický jazyk - individuáne

S jazykovkou Beasy som veľmi spokojná, hodiny ma bavia a zároveň mám pocit, že sa postupne zlepšujem. Lektorka je na hodiny vždy dobre pripravená. Pri konverzácii ma konštruktívne opraví, doplní a ak vidí, že mi niektorá téma nejde, venujeme sa jej bližšie na ďalšej hodine. Za mňa odporúčam.

26.8.2022

Monika & Silvia
Anglický jazyk - skupina

Lekcie s Petrou sú veľmi kreatívne a dynamické. Učenie je zábavné a človek nepozerá na hodinky. Oceňujeme Petrinu schopnosť prispôsobiť sa našim požiadavkám ako i potrebám. Hodiny sú rôznorodé a Petrin štýl podnecuje ku komunikácii. Vďaka Petrinmu priateľskému prístupu sa nebojíme rozprávať aj keď s chybami.

17.8.2022

Bea
Nemecký jazyk - individuáne

Super lektorka, trpezlivá a flexibilná, výborne vysvetľuje učivo, vynikajúce komunikačné schopnosti.


Hodnotenie výučby lektorky Petry na ITALKI.COM - SKONTROLUJ RECENZIE