Hodnotenie výučby lektorky Petry na ITALKI.COM - SKONTROLUJ RECENZIE


16.2.2022

Alica
Nemecký jazyk - individuáne

Každému jednému odporúčam jazykovú školu Beasy! Super prístup, výborný lektor. Hodiny sú zaujímavé, postavené na konverzácii. Učebné materiály sú navrhnuté tak, aby si študent utvrdzoval slovnú zásobu aj gramatiku.

20.9.2022

Zuzka
Anglický jazyk - individuáne

Lektorka mi lekcie "ušila" na mieru. Preberané témy sa odvíjali aj od toho, čo mi práve nešlo, alebo čomu som sa potrebovala venovať viac. Oceňujem, že jej záležalo na tom, aby som k preberanej látke vyjadrila svoje vlastné myšlienky. Na lekcii vždy vytvorila bezpečené a priateľské prostredie. Ďakujem.

5.9.2022

Študent
Anglický jazyk - individuáne

S jazykovkou Beasy som veľmi spokojná, hodiny ma bavia a zároveň mám pocit, že sa postupne zlepšujem. Lektorka je na hodiny vždy dobre pripravená. Pri konverzácii ma konštruktívne opraví, doplní a ak vidí, že mi niektorá téma nejde, venujeme sa jej bližšie na ďalšej hodine. Za mňa odporúčam.

26.8.2022

Monika & Silvia
Anglický jazyk - skupina

Lekcie s Petrou sú veľmi kreatívne a dynamické. Učenie je zábavné a človek nepozerá na hodinky. Oceňujeme Petrinu schopnosť prispôsobiť sa našim požiadavkám ako i potrebám. Hodiny sú rôznorodé a Petrin štýl podnecuje ku komunikácii. Vďaka Petrinmu priateľskému prístupu sa nebojíme rozprávať aj keď s chybami.

17.8.2022

Bea
Nemecký jazyk - individuáne

Super lektorka, trpezlivá a flexibilná, výborne vysvetľuje učivo, vynikajúce komunikačné schopnosti.